Rifliuoti metalo lakštai

Rifliuoti metalo lakštai

Rifliuotų metalo lakštų charakteritikos

TaikymasCharakteristikos; Matmenys, mmPlieno markė
Plieninėms konstrukcijoms 4-6x1500-2000x6000 S235 (JR)

Lakštai su rifliuotu paviršiumi – tai metalo gaminiai, kurių gamybai naudojama itin aukštos kokybės žaliava. Tokie metalo lakštai naudojami: vidaus ir išorės apdailai, techninės paskirties aikštelėms, sodininkystėje ir projektuojant kraštovaizdį. Rifliuoti metalo lakštai yra labai populiarūs dėl savo ypatingų savybių. 

Rifliuotų lakštų paviršiuje esantys raštai gali būti įvairiausi: rombai, „lapeliai“, „duetai“, „kvintetai“, „deimantai“ ir t. t. Nuo labai paprastų raštų iki labiau sudėtingų. Vieni rečiau išdėstyti, o kiti labiau suspaustai išdėstyti. Raštų paruošimui yra atitinkami reikalavimai atsižvelgiant į paskirtį ir savybes. 

Rifliuotas lakštas – saugumui ir grožiui

Paprasta, patikima, gražu – šitaip galima apibūdinti rifliuotus metalo lakštus. Bene vienintelis metalo gaminys, kuris gaminamas, kad suteiktų saugumą, bet tokiu būdu įgauna ir reprezentatyvios išvaizdos ypatybę. 

Rifliuoto lakšto paviršius yra nelygus, jame įspausti raštai. Taip yra dėl to, jog dažniausiai rifliuoti lakštai naudojami grindims, laiptams ir kitiems paviršiams: gamyklose, sandėliuose, logistikos centruose, didelėse pramonės ir statybos sferos patalpose, kad galima būtų saugiai vaikščioti, nes tokios grindys nėra slidžios. Tai svarbu dirbant bet kokiomis oro sąlygomis ir atliekant įvairius darbus, kurių metu būtina užtikrinti saugumą, jog būtų sumažinta traumų ir kitų sužeidimų tikimybė.

Tačiau rifliuotas gaminys iš plieno naudojamos ir kitiems tikslams, pvz., sienoms, taip pat įvairiems vidaus ir išorės darbams. Toks lakštas turi ir kitą svarbią ypatybę –antikorozinis paviršius, kas irgi yra labai svarbu, dėl ko itin tinkamas apdailai. 

Rifliuoti lakštai – ypač vertingi dėl savo savybių

Lakštas su rifliuotu paviršiumi turi nemažai itin svarbių savybių / privalumų, dėl kurių šis metalo gaminys yra labai vertingas:

  • estetinė išvaizda;
  • atsparumas slydimui;
  • paprastas montavimas – lengva suvirinti;
  • ekologiškumas;
  • atsparumas ugniai ir sprogimui;
  • atsparumas biologiniams veiksniams;
  • ilgas eksploatacinis laikotarpis;
  • atsparumas korozijai.

Kad būtų pagerintas ilgaamžiškumas – tam tikrais atvejais rifliuoti metalo lakštai gali būti cinkuojami, tai dar labiau padidina atsparumą oro sąlygų veiksniams. 

Lakštams ir jų pagaminimui keliami aukšti reikalavimai: raštams – rifliavimo parametrams, formai, matmenims, plieno markėms ir, žinoma, žaliavai, iš kurios gaminama. 

Celtis ir Ko – patikimas rifliuotų metalo lakštų tiekėjas. Tai puikus pasirinkimas kiekvienam, norinčiam kokybiškų lakštų gera kaina. Taip pat galima įsigyti internetu – patogu išsirinkti reikiamą kiekį lakštų peržiūrėjus jų charakteristikas ir pamatyti, kaip atrodo. Įvairiausių raštų ir matmenų lakštai su rifliuotu paviršiumi visiems Jūsų poreikiams!