Metalinė viela

Metalinė viela

Metalinė viela rulonais.

Daugiau informacijos rasite čia.

Dideli darbai prasideda nuo mažų detalių. Viena iš tokių – metalinė viela. Be jos nėra galima statyba – ar tai būtų namelis, ar didžiulis pastatas. Taip pat ir kiti darbai, pvz., baldų gamyba, montavimas, spyruoklių gamyba, konstravimas.

Viela armatūrai

Metalinė viela – lyg siūlas, tik metalinis ir truputį storesnis, bet labai tvirtas. Statybininkai kaip siuvėjai su specialiais įrankiais „susiuva“ (suriša) tokią vielą su armatūriniais strypais ir užlieja cementu, kad gautųsi gelžbetoninė konstrukcija, paruošia pamatus, kurie leis pastatui stovėti dar labai ilgai.

Metalinė viela skirta armatūros rišimui darant pamatus, betonuojant, taip pat rostverkui. Tokiems darbams reikalinga itin geros kokybės viela (dar vadinama armavimo viela), tokią ir siūlo Celtis ir Ko. 

Atitinkamais atvejais vielos armatūrai rišti panaudojama žymiai daugiau vien tam, kad gerai ir lygiai laikytųsi armatūra. Todėl perkama itin dideliais kiekiais. Dažniausiai viela parduodama rulonais. Ne tik mažiau vietos užima, bet tam tikrais atvejais netgi patogiau. 

Viela iš metalo namui ar ūkiui

Metalinė viela – naudinga priemonė įvairiems tikslams. Ne tik statybininkams reikia vielos. Ji taip pat būtina ir darbams kitose sferose: namuose ar žemės ūkyje, žirgynams ar didelėms fermoms, pvz., narvų gamybai, kad būtų tinkami „nameliai“ gyvūnams. Taip pat ir tvorai pastatyti. 

Ruošiami patvarūs pinti vielos tinklai tvoroms, kad tvora būtų itin tvirta, atlaikytų oro sąlygų pokyčius ir kad niekam nepavyktų jos palaužti. Tinklai tvoroms iš metalinės cinkuotos vielos itin lengvai sumontuojami, be to yra universalūs ir ilgaamžiai, nes yra apsaugoti nuo korozijos, taip pat tokioms tvoroms nereikia priežiūros. Dar svarbu, jog tokie tinklai iš metalinės vielos gali būti įvairūs dėl juose esančių plonesnių ir didesnių tarpų – priklauso nuo to, kokių ir kiek reikia. Taip daroma, kad nepralystų gyvūnai – apačioje daugiau mažesnių tarpų, o viršuje daugiau platesnių. Tokios tvoros skirti miškininkystei, gyvulininkystei ir didelėms teritorijoms aptverti.

Namuose – buityje ir ūkyje bei darže – taip pat prireikia metalinės vielos. Vienas iš pavyzdžių yra šiltnamių konstrukcijos. Kad šiltnamis laikytųsi tvirtai ir nenukryptų nei viena jo dalis – būtina patvari konstrukcija, o ją ruošiant neapsieinama be vielos, kuri ir padeda „surišti“. 

Kiekvienas šeimininkas žino, kuo svarbi metalinė viela, tad visada jos turi.

Metalinės vielos savybės

Viela iš metalo įvairiausiems poreikiams – nuo statybų iki namų ūkio reikmių! 

Celtis ir Ko metalinė viela turi atitinkamas savybes, dėl kurių tampa itin naudinga: 

  • kokybė;
  • ilgaamžiškumas;
  • patvarumas; 
  • pasirinkimas;
  • gera kaina;
  • plati paskirtis.

Metalinė viela yra skirtingų rūšių ir matmenų (diametro) bei kiekio. 

Galite rinktis vielą pagal rūšį: cinkuota viela, metalinė viela, plieninė viela, armatūrinė viela, suvirinimo viela, termiškai neapdirbta (neatkaitinta) viela, necinkuota viela, nerūdijanti viela (nerūdijančio plieno viela), galvanizuota viela, aliuminė viela, dengta viela, spygliuota viela ir kt. Tokios vielos skiriasi ne tik dėl paskirties, bet ir savo matmenimis ir fizikinėmis-techninėmis savybėmis. 

Tad rasite tinkamiausią vielą Jūsų poreikiams. 

Gaminių iš metalinės vielos yra daug ir įvairiausių. Galima būtų vardinti be galo, be krašto. Tad jos gamyba nesustoja, nes jos poreikis yra didžiulis. Dažniausiai metalinė viela perkama statyboms, t. y. armatūrai, nes tokiems darbams jos reikia daugiausiai. Dėl to Celtis ir Ko siūloma metalinė viela yra itin kokybiška. Tačiau jos paskirtis labai plati. Metalinė viela parduodama rulonais gera kaina internetu! Tad galite įsigyti ir greičiau, ir patogiau, kad darbai būtų atlikti kuo greičiau!