Apvalūs metaliniai strypai

Apvalūs metaliniai strypai

Apvalių metalinių strypų charakteristikos

TaikymasSkersmuo, mmPlieno markė
Suvirinimo, kniedėmis bei varžtais tvirtinamoms konstrukcijoms 5-22 mm ritiniuose;16-36 mm ritiniuose; 14-50 mm strypais, kurių ilgis 6000-12000 mm; 22-75 mm strypais, kurių ilgis 6000-12000 mm; 5.5-75 mm USt37-2, St37-2, Rst37-2, St44-2, St52-3 pagal DIN 17100/ S235 (JR, JRG1, JRG2, J0, J2G4), S275 (JR, J0, J2G4), S355 (JR, J0, J2G4) pagal EN 10025

Apvalūs metalo strypai – tai metaliniai gaminiai, kurių paviršius yra labai lygus, o pjūvis – maksimaliai apvalus. Gaminami įvairių matmenų ir plieno markių. Galima tvirtinti suvirinant, kniedėmis ir varžtais.

Apvalūs strypai iš metalo – kur naudojami?

Sakoma, jog apvalus strypas – pats žinomiausias valcuoto metalo gaminys pasaulyje. Jis naudojamas bene visose pramonės šakose, dažniausiai statybos sferoje, automobilių gamyklose, laivų statyboje. Įvairialypė tokios prekės paklausa yra didžiulė vien dėl savo profilio formos ir skirtingų plieno markių. 

Žinoma, pirminė tokių strypų paskirtis – gelžbetoninių ir metalinių konstrukcijų gamyba, atramos, pertvaros. Apvalūs strypai iš metalo visiškai kitokie nei armatūriniai strypai, nors ir naudojami armatūrinių karkasų gamybai. Taip pat jie naudojami gelžbetoninių konstrukcijų montavimo kilpoms, tinkavimo tinklams, aptvarams, tvoroms, klojiniams, tinkavimo sluoksnių armavimui, grindų lyginimui ir t. t. 

Tačiau, yra dar viena apvalių metalinių strypų paskirties sfera, kurioje jie tiesiog nepakeičiami – tai mašinų gamybos pramonė. Ši sfera labai plati, skirstoma į nemažai pramonės atšakų: automobilių, aviacijos, elektrotechnikos pramonė ir kt. Taip pat, naudojama staklių ir įrenginių bei prietaisų gamybos sferoje. Cheminės pramonės sferoje (ir ne tik) šie gaminiai yra reikalingi įvairių detalių gamybai. 

Apvalių metalinių strypų savybės

  • Puikiai atliekami suvirinimo darbai ir tai dėl to, jog strypai pagaminti iš atitinkamo plieno.
  • Ekologiškumas. Tokie gaminiai yra saugūs aplinkai.
  • Sulenkimo galimybė. Apvalus strypas gali būti sulenkiamas reikiamu kampu, kai to reikia konstrukcijų kūrimui.
  • Ne itin aukštas atsparumas korozijai. Atsparumas didinamas dažymu, cinkavimu, aliuminio padengimu.
  • Maža kaina palyginus su kitais metalo gaminiais.

Celtis ir Ko metaliniai strypai – apvalios formos įvairiausių ilgių ir skersmens, taip pat ir skirtingų plieno markių. Yra metaliniai strypai ir ritiniai. Apvalaus strypo skersmuo mažesnis už ritinio, ilgis gali būti 6000-12000 mm. 

Plieniniai strypai internetu!

Celtis ir Ko asortimente rasite įvairiausių apvalių strypų Jūsų poreikiams! Išsirinkite metalo gaminius net neišeidami iš namų, tiesiog internetu – apsilankykite internetinėje Celtis ir Ko svetainėje ir užsakykite reikiamus strypus. Tai padaryti itin paprasta, nes yra ir nuotraukos, ir lentelės su apvalių metalo strypų charakteristikomis: matmenimis (skersmuo, ilgis ir kt.), taikymu ir plieno markėmis. Taip pat, iškylus klausimams galite pasikonsultuoti su profesionalais. Puikus aptarnavimo lygis ir apvalių metalinių strypų kokybė – garantuota, tad liksite patenkinti! Be to, Celtis ir Ko gali tapti Jūsų nuolatiniu tiekėju, nes jo pasiūloje yra nemažai įvairiausių metalo gaminių.