Metalo ruošiniai

Metalo ruošiniai

Metalo ruošinių charakteristikos

TaikymasIšmatavimai, mmPlieno markė
Tolimesniam vielos, armatūros ir kitų plieno gaminių perdirbimui 124x124/150x150/152x170 (SAE) 1008, 1010, 1012, 1015, 1017 1020 /St0, St1-St3

Tik pasižiūrėkite aplink, daugybę dalykų pagaminta iš metalo. Tačiau, kad galima būtų ką nors pagaminti reikalinga pradinė medžiaga (žaliava). Viena iš tokių – ruošiniai iš plieno – puiki žaliava įvairiausiems gaminiams. Celtis ir Ko metalo ruošiniai yra itin geros kokybės, iš kurių galima pagaminti skirtingos paskirties produktus.

Metalo ruošinių charakteristikos

Metalo ruošiniai yra dažniausiai kvadratiniai, bet yra ir kitokių matmenų: 124x124/150x150/152x170 mm. Celtis ir Ko siūlo įvairių plieno markių metalo ruošinius: (SAE) 1008, 1010, 1012, 1015, 1017 1020 /St0, St1-St3.
Ruošiniai yra perkami tolesniam perdirbimui, norint pagaminti atitinkamus metalo gaminius. Tad renkantis ruošinius reiktų atkreipti dėmesį į jų ilgį, storį ir kitus matmenis, taip pat ir gaminimo būdą.
Celtis ir Ko užtikrina kokybę ir puikias ruošinių technines savybes, tad galite būti tikri, jog turėsite gerus ruošinius, iš kurių gausis reikiami gaminiai.

Ruošinių iš plieno paskirtis

Plieno ruošiniai „paruošiami“ skirtingais būdais, pvz., atitinkamų formų ir ilgių išliejimas, metalo lydymas, terminis apdirbimas. Tai daroma atsižvelgiant į tai, kur ir kokiems tikslams bus naudojami, o tiksliau, kas iš jų bus gaminama. Metalo ruošiniai yra metalurgijos pusgaminiai, iš kurių gaminama viela, armatūra ir kiti plieno gaminiai. Tokie pusgaminiai perdirbami karštai ar šaltai valcuojant, frezuojant ar kitais įvairiais būdais.

Sferos, kuriose itin svarbūs ir reikalingi metalo ruošiniai: pastatų ir laivų bei tiltų statyba, remontas ir rekonstrukcija, baldų gamyba, pramonė, laivų statyba. Galima sakyti, jog šiose srityse ypač laukiami yra metalo ruošiniai, taip pat iš jų pagaminti gaminiai. Taip pat ruošiniai būtini staklių pramonėje, tekstilės įrenginių pramonėje, automobilių ir traktorių gamyboje ir kitose srityse.

Plieno ruošinių kaina

Celtis ir Ko metalo ruošiniai internetu įsigyjami gera kaina! Itin patogu yra išsirinkti pagal metalo ruošinių charakteristikas ir galima drąsiai pirkti reikiamų ruošinių kiekį. Prireikus galima pasikonsultuoti, nes čia aptarnavimas yra itin aukšto lygio!

Jei iškyla klausimas – o kiek metalo ruošinių reikia? Atsakymas paprastas – atsižvelgiant į tai, kas bus gaminama ir kiek gaminių gaunasi iš vieno ruošinio. Tuomet belieka padauginti ir turėsite skaičių – metalo ruošinių kiekis, kurį reikia įsigyti. Įsidėmėtina, jog metalo ruošinių kaina priklauso nuo to, kokiais kiekiais parduodama: tonomis, skaičiumi, pakuotėmis.

Celtis ir Ko platus metalo ruošinių asortimentas Jūsų poreikiams!