Metalinės lovinės sijos

Metalinės lovinės sijos

Metalinių lovinių sijų charakteristikos

TaikymasCharateristikos; Matmenys, mmPlieno markė
Suvirinimo, kniedėmis bei varžtais tvirtinamoms konstrukcijoms Karšto valcavimo NoNo5V, 6.5 V, 8V, 10V, 12V, 14V, 16 V, 18 V pagal  GOST 8240 standartą; Ilgis 6000-12000 mm; HEA 100-300x96-x990x5-31; HEB 100-300x100-1000x6-36; IPE 46-220x80-600x3.8-19 USt37-2, St37-2, Rst37-2, St44-2, St52-3 pagal DIN 17100/ S235 (JR, JRG1, JRG2, J0, J2G4), S275 (JR, J0, J2G4), S355 (JR, J0, J2G4) pagal EN 10025

Metalinė lovinė sija yra „U“ formos metalo gaminys. Be šios rūšies gaminių neapsieina beveik jokios statybos. Tokios sijos yra įvairių matmenų, skerspjūvio pločio ir svorio atsižvelgiant į standartus ir plieno markes. Taikoma suvirinimui, tvirtinant varžtais, kniedėmis. Tai, galima sakyti, universalus gaminys iš plieno, kurį naudoja ir žmogus savoms reikmėms, ir verslas daugelyje sferų: statybose ir pramoniniu mastu.

Lovinės sijos iš metalo dar kitaip vadinamos loviais yra gaminamos iš statybinio plieno karštai valcuojant. Metalinė sija taip pat yra vadinama šveleriu pagal vokiečių inžinieriaus pavardę, kuris pirmą kartą jį panaudojo statyboje.

Kur naudojami loviai (lovinės sijos)?

Metaliniai loviai dažniausiai naudojami konstrukcijoms statybos sferoje ir atliekant remonto, renovacijos ar kitus darbus. Taip pat mašinų ir automobilių gamybos pramonėje. Loviai reikalingi dėl savo unikalios savybės – gebėjimo išlaikyti didžiules apkrovas. Tai itin svarbu statant didelius statinius, pvz., angarus, sandėlius, logistikos ar kitus panašius centrus, gamybines patalpas, įvairius pramoninius pastatus. Dar naudojami montuojant lengvas, paprastas konstrukcijas, pastatų stogų konstrukcijas, perdangas, atramas, kolonas.

Lovinės sijos yra gaminamos atsižvelgiant į panaudojimo sferas, paskirtį. Todėl loviai gali būti karšto valcavimo arba šalto valcavimo, taip pat yra ir kiti gaminimo būdai. Tačiau geriausios kokybės ir statybai tinkančios sijos yra karštai valcuotos. Dažniausiai tokios ir naudojamos, o ir jų paklausa didesnė. Loviams būdingas atsparumas įvairioms apkrovoms ir aukštoms ar itin žemoms temperatūroms ir jų kitimui.

Kokias lovines sijas išsirinkti?

Sijų yra nemažai įvairių. Tad vertėtų įdėmiai apsvarstyti, kiek ir kokių bei kokiam tikslui lovinių sijų reikia.

Visų pirma, tai priklauso nuo to, kokia yra užduotis – koks projektas, kokio didumo pastatas bus statomas, o jei tai ne statinys, tai tuomet kokiai konstrukcijai, tikslui, paskirčiai bus reikalingos lovinės sijos iš plieno.

Visų antra, atsakomybė ir tikslūs apskaičiavimai. Todėl, kad kuo didesnės atsakomybės projektas, pvz., didelio pastato statyba, tuo daugiau tikslių specialistų apskaičiavimų reikia. Tačiau, jei tai nėra itin svarbus projektas, tai tuomet galima pasinaudoti įgyvendintų panašių projektų rekomendacijomis.

Celtis ir Ko lovinės sijos – tai puikios kokybės metalo gaminiai, kurias galima išsirinkti iš nemažo asortimento įvairiausių matmenų ir plieno markių, taip pat pasirenkamas norimas kiekis. Be to, patogiau ir pigiau įsigyjant internetu, nes ir kaina itin gera. Tad tikrai išsirinksite tai, ko Jums reikia!