Armatūra

Armatūros charakteristikos

TaikymasDiametrasPlieno markė
Betono gaminių sutvirtinimui 6-40 mm/10-25 mm A500C / B500B / B500C / B500NC / B500NB
K500C-KR / B500B-KR

Armatūra – be jos gaminių nepastatomas nei namas, nei laivas ir neįmanoma atlikti įvairiausius darbus statybos, pramonės ir kitose sferose.

Armatūros gaminiai

Prisiminkite, kas yra sakoma apie namus – „mano namai, mano tvirtovė“. Šią frazę galima pritaikyti ir visiems pastatams. Tačiau kiekvienai tvirtovei būtinas stabilumas. Ir jis prasideda nuo pat statybų pradžios. Tad armatūra yra „tą stabilumą“ užtikrinantys tvirtinimo elementai. Be jų, tikėtina, pastatas „važinėtų“ ir tai tikrai nebūtų tvirtovė. Todėl yra ypač svarbūs armatūros gaminiai – metaliniai, plieniniai strypai. Tačiau jie naudojami ne tik statybos sferoje, bet ir tiltams, šulinių žiedams, nuotekų sistemoms ir kitoms konstrukcijoms. Gaminiai yra skirtingi, klasifikuojama pagal charakteristikas ir pagal gaminimo būdą, pvz., kaip valcuota – šaltai ar karštai valcuoti strypai.

Armatūra namo statybai

Norint pastatyti namą, kuris tvirtai stovėtų ir būtų ilgaamžis – reikėtų daugiau dėmesio skirti pamatams, tai itin svarbu. Namo statybai (kaip ir bet kokio kito pastato) būtinas geras fundamentas, o tam reikalinga kokybiška armatūra. Tačiau, kad galima būtų parinkti armatūros gaminius reikėtų pradėti nuo grunto ir namo projekto bei kitų dalykų. Koks gruntas? Ar tai smėlis, žvyras, o gal molis ar dar kitoks? Toliau – kaip užprojektuota? Koks bus namas: medinis, plytinis, didelis, mažas ir t.t. Kurioje vietoje? Žemumoje ar pakalnėje, o gal ant kalniuko? Tik visa tai žinant (ir dar daugiau) galima parinkti tinkamą armatūrą.

Armatūros strypų charakteristikos

Metaliniai tvirtinimo elementai yra įvairių rūšių ir paskirties. Pvz., armatūra gali būti skirta: pamatams, betonavimui, rostverkui, grindims, gelžbetoninėms konstrukcijoms ir kt. Dėl to armatūros gaminiai yra įvairiausių dydžių, matmenų ir su skirtingu paviršiumi. Taip pat skiriasi apdorojimo būdas: karšto valcavimo, šalto valcavimo ir kt. Skirstoma pagal plieno markes ir diametrus.

Celtis ir Ko pasiūloje armatūriniai strypai yra įvairiausi: nuo 6mm iki 40mm, taip pat nuo 10mm iki 25mm. Tačiau dažniausiai perkami: 12mm, 8mm, 16mm, 20mm. Gali būti žymima kitaip, pvz., ø12, D10, D12, D8. Tokio diametro armatūra taikoma betono gaminių sutvirtinimui, nes ir plieno markės atitinkamos: A500C / B500B / B500C / B500NC / B500NB; K500C-KR / B500B-KR; S500, S400. Tad puikiai tinka statyboms ir kitiems poreikiams.

Armatūros kaina

Įsigykite armatūros gaminius internetu pigiau! Celtisirko komanda vykdo prekybą įvairiais metalo produktais. Negaiškite laiko ieškodami, kiek kainuoja ir kur armatūra pigiausia. Todėl, kad čia kainos Jums tikrai patiks. Be to, Celtisirko parduoda tik kokybišką armatūrą.
Pigiai kainuojančias prekes galima išsirinkti iš plataus asortimento. Armatūros gaminiai ir ruošiniai yra įvairių dydžių, matmenų, paskirties. Pasirinkimui armatūra: statybinė, pamatų, rifliuota, metalinė, betonavimo, mūro, poliams.
Gali būti parduota ir viena tona armatūros, o galima pirkti ir vieno metro strypą. Nors dažniausiai perkamos tonos armatūros. Taip pat pasiūloje yra armatūriniai tinklai (įsigyjamas ir vienas tinklas).
Armatūros pardavimas ir visas procesas vyksta organizuotai, itin gerai išvystyta logistika, tad būsite užtikrinti, jog gausite prekes laiku.

Armatūriniai strypai – kaip išsirinkti?

Pirmiausia, kuriam tikslui Jums reikia armatūros? Namo statybai (pamatams, grindims ar kt.), didelių pastatų statybai, pramonei, o gal namų ūkio reikmėms? Kitas svarbus dalykas, kiek ir kokių charakteristikų armatūra turi būti? Pvz., rifliuota, karštai valcuota ar kt. Visa tai žinant beliks tik pirkti armatūrą. O jos atitinkamą kiekį ir matmenis galima rinktis nors ir nuo vieno metro, o gal reikalinga tona? Galite įsigyti ir daugiau – tonos armatūros Jūsų poreikiams!