Apie Mus

Apie mus

UAB Celtis ir Ko prekyba metalais

UAB Celtis ir Ko prekyba metalais

UAB "Celtis ir Ko" – tai inovatyvi, dinamiška, lanksti ir patyrusi kompanija, užsiimanti didmenine metalo bei jo gaminių prekyba Lietuvoje ir už jos ribų. Tai lietuviško kapitalo bendrovė, įkurta 2008 metais gegužės 8-tą dieną ir pradėjusi veiklą kaip UAB "Steelhouse". 2009 metų kovo mėnesį kompanijos pavadinimas pakeistas į UAB "Celtis ir Ko".

Viena pirmųjų pradėjusi metalo ir jo gaminių importą tiesiogiai iš Rusijos kaip oficialus jų atstovas Lietuvoje, kompanija iškart užėmė lyderio pozicijas rinkoje ir jų neapleidžia iki šiol.

Pagrindiniai mūsų partneriai yra pasaulyje gerai žinomos ir pripažintos kompanijos, gaminančios aukštos kokybės standartizuotą produkciją. Kadangi ypatingas dėmesys skiriamas ilgalaikiam bendradarbiavimui, didžiuojamės, kad turime partnerių, su kuriais dirbame nuo pat veiklos pradžios – jau beveik dešimt metų.

Solidi patirtis, stiprūs ir patikimi partneriai, funkcionali logistinė sistema, aukšta klientų aptarnavimo kokybė – viso to rezultatas yra efektyvi ir auganti įmonė, užimanti tvirtą poziciją Lietuvos, o taip pat Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos, Latvijos, Estijos, Vokietijos, Vengrijos, Rumunijos eksporto rinkose.

Misija, Vizija ir Vertybės

1.

Mūsų misija

Kokybiško, paklausaus ir konkurencingo produkto suradimas bei jo pardavimas bet kuriame pasaulio krašte.

2.

Mūsų Vizija

Efektyvi, anksčiau už konkurentus nuspėjanti rinkos tendencijas, prognozuojanti ir sėkmingai planuojanti tolimesnius savo veiksmus kompanija. Pardavimo procesus, optimaliai tenkinančius klientų ir partnerių poreikius, tiesiogiai vykdanti įmonė, kuri nuolat tobulėja profesionalios komandos dėka.

Daugiau informacijos

Save

Save

Save

Save

Save

Save