Metalo plokštės

Metalo plokštės

Plokščių charakteristikos

TaikymasIšmatavimai, mmPlieno markė
Tolimesniam lakštų ir plieno gaminių perdirbimui 250x1030-2520x5000-12000 Pagal konkrečią gaminių rūšį (karštai ir šaltai valcuoti rulonai ir lakštai, šaltai valcuota juosta)

Celtis ir Ko lyderiauja armatūros ir kitų plieno, metalo gaminių rinkoje dėl didelio asortimento ir kokybės bei aukšto aptarnavimo lygio. Čia gali rinktis ir įsigyti ne tik fiziniai asmenys, bet ir didelės įmonės užsiimančios pramone, statyba ar gamyba. Pvz., metalo plokštės yra perkamos didelių pastatų ar laivų statybai. Taip pat metalo plokštės naudojamos interjero apdailai.

Metalo plokštė – lyg metalurgijos pusgaminis, kuris taikomas tolesniam perdirbimui. Perdirbamos metalo plokštės, kad iš jų būtų išgaunami reikiami lakštai ir kiti plieno gaminiai. Tad tai ypač gerai tinka atitinkamos pramonės ar gamybos srities veiklai. Todėl, kad galima pasigaminti savo reikmėms ir prekybai įvairiausių matmenų, paviršių ir formų bei storio gaminius.

Plieno gaminiai gera kaina internetu

Įsigykite metalo plokštes iš Celtis ir Ko internetu! Čia puikus kainos ir kokybės santykis, taip pat yra skirtingų matmenų ir plieno markių. Tad išsirinksite Jums tinkamas plieno plokštes. Metalo plokščių kaina priklauso nuo to, kiek ir kokių charakteristikų gaminių reikia.

Kaip išsirinkti metalo plokštes?

Metalo plokštės pasirenkamos tik žinant, kur jos bus naudojamos, kuriam tikslui (pvz., norint perdirbti tokius gaminius). Ir, žinoma, kokių matmenų reikia, pasirinkimui: 250x1030-2520x5000-12000. Taip pat itin svarbu, kokia turi būti plieno gaminių rūšis: karštai valcuota, šaltai valcuota.
Nereikėtų painioti metalo plokščių su metaliniais ar plieniniais lakštais, nes plokštės yra storesnės, o lakštai plonesni.
Metalo plokštės – tai yra lyg žaliava, kuri skirta metalo gaminių produkcijai, dažniausiai perdirbama į įvairiausių matmenų ir storio lakštus ir juostas.
Svarbu žinoti, jog metalo plokštės, kaip ir visi kiti produktai, yra žymimi specialiais ženklais – antspaudais ar kitu ženklinimo būdu. Jose matyti gamyklos žymė, plieno markė, gaminimo numeris ar kiti ženklai. Tai daroma, kad ne tik būtų žinoma, koks gaminys, bet ir tai pravartu sandėliuojant. Taip kad galėsite būsite ramūs, nes nei viena plokštė negalės pradingti, o ir paskirtis bus aiški.

Metalo gaminiai Jūsų verslo vystymui

Celtis ir Ko pasiūloje yra ne tik plokštės, bet ir kiti gaminiai, pvz., rulonai ir lakštai bei juostos. Jeigu norite vystyti savo vykdomą veiklą, ar tai būtų pramonės sfera ar kt., galite rinktis Celtis ir Ko – patikimą metalo gaminių tiekėją! Užsukite ir įsitikinkite – metalo plokštės ir kiti gaminiai itin geromis kainomis! Bet kokio kiekio į bet kurią vietą Lietuvoje!