Celtis ir Ko Inovatyvi, dinamiška, lanksti ir patyrusi kompanija

UAB "Celtis ir Ko" – tai inovatyvi, dinamiška, lanksti ir patyrusi kompanija, užsiimanti didmenine metalo bei jo gaminių prekyba Lietuvoje ir už jos ribų. Solidi patirtis, stiprūs ir patikimi partneriai, funkcionali logistinė sistema, aukšta klientų aptarnavimo kokybė – viso to rezultatas yra efektyvi ir auganti įmonė.

Produktai statyboms, mašinų ir staklių gamyboj, laivininkystei

UAB Celtis ir Ko - viena pirmųjų pradėjo metalo ir jo gaminių importą tiesiogiai iš Rusijos metalurgijos gamyklų kaip oficialus jų atstovas Lietuvoje. Celtis ir Ko iškart užėmė lyderio pozicijas rinkoje ir jų neapleidžia iki šiol. Mes galime pasiūlyti platų produktų, naudojamų statyboje, mašinų ir staklių gamyboje, laivų statyboje bei baldų gamyboje, asortimentą.

Partneriai gerai žinomos ir pasaulyje pripažintos įmonės

Pagrindiniai mūsų partneriai yra pasaulyje gerai žinomos ir pripažintos kompanijos, gaminančios aukštos kokybės standartizuotą produkciją. Didžiuojamės, kad jau beveik dešimt metų sėkmingai bendradarbiaujame su pagrindiniais mūsų partneriais iš Rusijos, Lenkijos ir Baltarusijos.

CATALOG

Rebars

and other products
These products we recommend for concrete columns and reinforced constructions, beams, partitions, walls, slots reinforcement. They are irreplaceable element in sewers or other building constructions works.

 

All tubes

Category: Tubes
We recommend to use those products in the construction industry and various construction details, such as greenhouses, furniture, etc., in the construction of communication facilities - high-rise of mobile, radio antenna poles and a carrier, for welding and threading, for general-purposes pipes, etc.

 

Steel flat products

and Coils, Steel long and shaped products
With the help of these products resistance welding works, riveting and welding wire works are carried out in the bar of welding. Cold rolled products used for cold stamping are necessary for various machine parts and devices, household and industrial production units.

 

Read more

News

International Expantion

2013-06-31
In 2015 JSC „Celtis ir Ko“ expands its activities in Polish, German, Baltic countriesؙ export markets

 

Profil-Acras distribution

2014-04-23
In spring 2014 JSC „Celtis ir Ko“ became an official distributor of well known Russian pipe producer „Profil-Akras“ products.

 

Company’s name was changed

2009-03-31
In March in 2009 the name JSC “Steelhouse” had been changed to JSC „Celtis ir Ko“.